MİSLAND KAYAŞEHİR İŞ MERKEZİ VE KONUTLARI PROJE ÖZELLİKLERİ VE SATIŞ AVANTAJLARI HAKKINDA AÇIKLAMA

Çok Değerlİ Elazığlılar

Konut ihtiyacı olanlara, kendi iş yerinin sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenlere Mis Holding’ten duyurulur.

İlimizin en sağlam zeminli yeri Misland içerisinde son deprem yönetmeliğine uygun, temelleri 2024 yılında atılmış olan ve önü tamamen açık KAYA ŞEHİR KONUTLARI PROJESİNDE ŞEHRE NAZIR KONAKLARININ SABİT FİYATLI SATIŞLARI BAŞLAMIŞTIR.

Sadece dört katlı olan 4+1 brüt 200 metrekare ve bahçe katı 2+1 brüt 130 metrekare daireler yarısı peşin yarısı 36 ay taksitle Haziran ayı boyunca satışa sunulmuştur. Fiyatlar ve ödeme avantajı sınırlı sayıda daire için geçerlidir. 

Vade farkı yok, banka yok, kefil yok... Arsa sahibi ve müteahhit Misaş A.Ş'dir. Fiyatlarımız sabittir ve güvence Mis Holding yönetimi ve Başkanı Nihat Demirbağ'dır.

Ev ihtiyacı olan bize ve sözümüze güveni olan tüm dostları projeleri incelemek detayları öğrenmek, yerini görmek için Misland'daki satış ofisimize bekliyoruz .

Yetmedi!

Ayrıca 50 m²den 1.250 m²'ye kadar iş merkezi içerisindeki hazır mağazalar brüt m² peşin satış fiyatları  15.000 TL'den yani net 
1 m² fiyatı 22.000 TL'den %25'i peşin kalanı 60 AYA KADAR SABİT FİYATLI olarak VADELİ SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Mağazanın yerine büyüklüğüne ödeme seçeneğine göre fiyatlar vade farksız, kefilsiz ve sabit taksitli olacaktır. Özellikle halı ve mobilyacılar, beyaz eşyacılar, perde ve çeyiz mağazalarına duyurulur. Kaya Şehir İş Merkezi 71 mağaza ve 20 ofisle sizleri bekliyor.

Kaya Şehir İş Merkezi son katı 8.000 metrekare (20 dükkân) yine fast food yemek ve genç-çocuk eğlence alanı olarak devam edecektir. Lokanta ve cafe ihtiyacı olanlara duyurulur.

Site özellikleri, daire özellikleri, net brüt alanlar, ortak alanlar, her daireye yeri belli açık, kapalı otoparklar... Yerinde görün projeleri inceleyin bütçenize uygunsa artık düşünmeyin! Ayrıca 1+1 50 ile 66 metrekare arasında olan satılık ofislerimizde seçenekler arasındadır.

Tamamını peşin alana %25 indirim vardır. Sadece Misland’daki satış ofislerimize gelin varsa diğer merak ettiklerinizi sorun ve karar verin.

Satılan yerin teslim tarihi yüz yüze konuşularak sözleşmeye yazılacaktır. İster peşin alın ister vadeli alın.

Sınırlı sayıdaki bu kampanyadan mutlaka yararlanın.

Kararlarınız tüm taraflara hayırlı olsun inşallah.

Mİs-aş Yön. kur. bşk / nİhat demİrbağ